• Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides

Рішення по батьківській платі 2015 рік (2015-02-12)

УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Надвірнянського району Івано-Франківської  області

Шосте демократичне скликання

Тридцять третя сесія

 

РІШЕННЯ

 

29 січня 2015 р. №1268 – 33/2015                                                        смт Делятин

 

Про встановлення батьківської плати

ДНЗ «Сонечко»

 

Розглянувши клопотання директора ДНЗ «Сонечко» М.Савич щодо збільшення розміру вартості харчування керуючись нормами Закону України «Про дошкільну освіту» (із змінами та доповненнями станом на 2015 рік) та Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. № 667, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,селищна рада

 

Вирішила:

 

1.Встановити на 2015 рік батьківську плату за харчування дітей до трьох років в розмірі 6 гривень 30 копійок, а від трьох до шести років в          розмірі 8 гривень 10 копійок за один день відвідування ДНЗ «Сонечко», що становить 45% від загальної суми харчування за один день.

2.Спеціалісту I категорії з ведення бухгалтерського обліку проводити нарахування плати за дні відвідування дитиною установи.

3.Звільнити на 50 %  від плати за харчування батьків де в сім’ї троє і більше дітей.

4.Сім’ї, які отримують допомогу відповідно до статті 19 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» при представленні ними відповідних документів, звільняються 100% від плати за харчування дітей.

5.Плату за харчування вносити не пізніше 10 числа наступного місяця.

6.Оприлюднити рішення на веб-сайті селищної ради та інформаційному стенді в приміщенні селищної ради та в приміщенні ДНЗ «Сонечко».

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку А.Гадзіковська.

 

 

Селищний голова                                                                      Михайло Косило


Напишіть відгук