• Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides

Оголошення (2018-04-05)

До відома всіх мешканців Делятинської ОТГ !!! 12 квітня 2018 року, в приміщенні Делятинської селищної ради, фахівцями Надвірнянської філії обласного центру зайнятості будуть надаватись консультації з питань працевлаштування населення. Початок роботи  о 10:00 год.

Оголошення (2018-03-02)

Оголошення В понеділок  05 березня 2018 року о 12:00 год. в приміщенні Народного дому відбудеться зустріч керівництва об’єднаної територіальної громади, депутатів, членів виконкому, керівників установ, підприємств, організацій та громадськості. На зустрічі обговорюватимуться питання: 1.Про погодження  ПрАТ «ВФ Україна» розташування  підсилювальної станції на приміщенні готельного комплексу «Маливо» та на будівлі магазину «Прут» Делятинського кооперативного торгового об’єднання. […]

Відкриття пам”ятного хреста полеглим воякам 1914-1916 рр (2016-05-11)

3 травня 2016 року вздовж центрального автошляху Івано-Франківськ-Буковель навпроти Делятинського МНВК зусиллями благодійника та директора Делятинського краєзнавчого музею Андрія Мисюка за участі почесної варти із військового містечка, офіційного представника почесного консула Австрійської республіки в Україні та громадськості селища  було проведено урочисте відкриття пам”ятного хреста на честь загиблих вояків Австро-Угорщини.  

Святковий кошик до Великодня (2016-05-11)

З нагоди Великодніх свят спільними зусиллями церкви Різдва Пр. Богородиці, Делятинської селищної ради, депутатів, Делятинської міської лікарні та поліклініки зібрано святкові набори до Великодня, які були освячені 30.04.2016р на вечірньому суботньому богослужінні в церкві Різдва Пресвятої Богородиці та передані у військове містечко для солдатів строкової служби.

Про підтримку бійців в зоні проведенння АТО (2016-05-11)

До Великодніх свят зусиллями Делятинської  громади в приміщенні селищної ради було організовано збір та відправлення продуктів харчування та засобів особистої гігієни в зону проведення АТО.

ПОДЯКА (2016-04-29)

Виконком Делятинської селищної ради висловлює подяку установам, організаціям та підприємцям Делятинщини, які долучилися до впорядкування та благоустрою селища до Великодніх свят, зокрема: Василю Ющуку, Георгію Троцькому, Роману Іваніщаку, Василю Гололдюку, Валодимиру Штаєру, Володимиру Гундяку, Івану Абрамюку, ТзОВ “Рознет”Гостинний дім”, Металобаза (лісокомбінат). Окрема подяка директору ККГ”Комунгосп” Ярославу Нищею та його колективу.